منو اصلی
اخبار > برگزاری آزمون پایانی دوره مقدماتی آموزش زبان فارسی در بغداد


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری آزمون پایانی دوره مقدماتی آموزش زبان فارسی در بغداد

مرکز فرهنگی ایران در بغداد، دویست‌‎وچهل‌وسومین آزمون پایانی دوره مقدماتی آموزش زبان فارسی بر مبنای کتاب‌های آموزش نوین زبان فارسی مرکز آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان دانشگاه فردوسی مشهد را برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، مرکز فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در بغداد، دویست‌‎وچهل‌وسومین آزمون پایانی دوره مقدماتی آموزش زبان فارسی بر مبنای کتاب‌های آموزش نوین زبان فارسی مرکز آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان دانشگاه فردوسی مشهد را که از سال 1394 آغاز و تاکنون ادامه دارد، برگزار کرد.

کتاب‌های آموزش نوین زبان فارسی در سه سطح مقدماتی، متوسطه و پیشرفته برای فراگیران عراقی تدریس می‌شود و فراگیران پس از گذراندن 5 جلد این کتاب از شناخت و یادگیری مطلوبی برخوردار خواهند شد.

با توجه به تقاضای روزافزون یادگیری زبان فارسی از سوی اقشار مختلف مردم عراق و با در نظر گرفتن شرایط شیوع بیماری کرونا، آموزش به دو روش مجازی و حضوری ارائه می‌شود. زبان‌آموزان بعد از ثبت‌نام و اخذ کتاب، هر روشی را که تمایل دارند در آن شرکت کنند مشخص کرده و طی هماهنگی‌های لازم با استاد، زمان مقرر شروع کلاس به آنان اطلاع داده می‌شود.

مدت هر دوره آموزشی 40 ساعت است و شامل دو آزمون میان ترم و پایان ترم مجزا می‌شود. این آزمون‌ها به صورت حضوری با رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی در مرکز فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در بغداد برگزار می‌شود.

این گزارش مربوط به دویست‌وچهل‌وسومین آزمون پایان دوره مقدماتی (جلد دوم) آموزش نوین زبان فارسی است و استاد دوره خانم سرور حیدری بود.

انتهای پیام/ص


٠٧:١٨ - شنبه ٦ آذر ١٤٠٠    /    شماره : ٧٧٧٠٢٢    /    تعداد نمایش : ٤٨٩خروج