منو اصلی
اخبار > دومين فراخوان «رهبران پیروزی و قهرمانان مبارزه با تروریسم جهانی»


  چاپ        ارسال به دوست

از سوی رایزنی فرهنگی ایران در بغداد اعلام شد؛

دومين فراخوان «رهبران پیروزی و قهرمانان مبارزه با تروریسم جهانی»

در آستانه دومين سالگرد شهادت علمداران بزرگ جبهه مقاومت شهید سلیمانی و شهید ابو مهدی المهندس، دومين فراخوان ادبی ـ هنری «رهبران پیروزی و قهرمانان مبارزه با تروریسم جهانی» اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، در آستانه دومين سالگرد شهادت علمداران بزرگ جبهه مقاومت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی المهندس به همت رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در بغداد، جشنواره «رهبران پیروزی و قهرمانان مبارزه با تروریسم جهانی» در سه محور ادبی، هنری و رسانه‌ای برگزار می‌شود.

شرکت‎کنندگان می‌توانند تولیدات فکری و ادبی خود را با الهام‌گرفتن از راهی که این دو شهید مقاومت ترسیم کرده‌اند، ارائه کنند.

عناوین ارائه تولیدات فرهنگی و ادبی در این جشنواره شامل «زندگی دو شهید مقاومت و قهرمانان مبارزه با تروریسم جهانی»، «دفاع از حقوق مظلومان؛ پیام شهدای مقاومت»، و «نقش شهدای مقاومت در نشر فرهنگ مقاومت و شهادت» است.

علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار تولیدی خود را  به زبان عربی به شماره واتساب و تلگرام 009647730141915 ارسال کنند. مهلت نهایی ارسال آثار 30 دی‌ماه خواهد بود.

همچنین علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس کانال تلگرام جشنواره به نشانی https://t.me/qadat_alnasser مراجعه کنند.

انتهای پیام/ص

 

 


١٢:٠١ - شنبه ٦ آذر ١٤٠٠    /    شماره : ٧٧٧٠٢٦    /    تعداد نمایش : ٥٨١خروج